Вхід/Реєстрація
Головна
Каталог
Контакти
Про нас
Замовити прайс
Умови співпраці


Про компанію

Швейно-виробнича майстерня "Вулик" є одним з лідерів серед вітчизняних виробників на українському ринку дитячих товарів, а наявність власного відділу логістики надає можливість займатися дистрибуцією відомих українських марок "Максимус","Оріон" та ін. Екслюзивні, якісні, яскраві та цікаві м'які іграшки та одяг для дітей власного виробництва, дитячі меблі, дитячі візки, манежі, а також продукція наших партнерів не залишать байдужими жодного клієнта.

Керуючись девізом тільки"Гарні речі для малечі", в свою діяльність ми заклали ряд принципів:

 

Гарантії

  • Ми гарантуємо Вам найкраще співвідношення "ціна-якість", знижки об'ємні і накопичувальні, прозору цінову політику.
  • Ми гарантуємо відповідність наших товарів всім вимогам якості та безпеки, що пред'являються до даної продукції.

Співраця

  • Ми відкриті для співпраці. І якщо у Вас з'явились ідеї, обговоріть це з нашими дизайнерами та конструкторами, щоб потім реалізувати їх зусиллями наших висококваліфікованих фахівців.

Ідеальне рішення

  • На власному досвіді ми переконалися,що співпраця наших спеціалістів з фахівцями замовника на ранніх стадіях розробки допомогає досягти максимальних результатів, покращує якість і скорочує витрати. Дзвоніть нам, навіть якщо Ви замислюєтеся про нові моделі.

Доставка

  • Доставка здійснюється нашим автотранспортом безкоштовно по всій території України, а також за крайньої необхідності за допомогою транспортних компаній "Автолюкс","Нічний екпрес","Ваш час","САТ", Інтайм.

Гнучкість і інновації

  • Ми декларуємо лояльність до кожного клієнта, постійно підвищуємо свої виробничі і технічні можливості, корегуючи виробничий план для максимально повного задоволення потреб замовника.
  • Ефективність експериментального відділу з новітнім програмним забезпеченням,висококваліфікований персонал,наявність автоматизованої лінії розкрою з комп'ютерним управлінням, дозволяють в найкоротші терміни виконати будь-які замовлення на виготовлення продукції.

Поставка зі складу

  • Ми завжди маємо резерв основної номенклатури на складі для негайного відвантаження, в разі виникненя оперативної необхідності у наших клієнтів. На нашому сайті www.vuliktoys.com.ua є щодня обновлювана інформація про наявність товару на складі.

Надійність

  • Ми працюємо у сфері виробництва понад 10 років, що є дуже важливим чинником при виборі партнера, якщо пам'ятати про гарантії,повторні або серійні постачання.

 

За все вищезазначене ми ручаємося нашим добрим ім'ям - зараз і в майбутньому.

 

 

 

 
Закладки
Український видавничий портал Украина онлайн Rambler's Top100