Як правильно зробити замовлення

Замовлення можна зробити по телефону, факсу, Ви також можете скачати бланк замовлення в форматі Excel, заповнити його, і вислати нам файл по електронній пошті.

Для того, щоб ми зрозуміли Ваше замовлення, потрібне око потрібно правильно позначити.

Позначення ока по нашій класифікації містить:

1. Вид ока (ГО - овальний, ГК - круглий).

2. Розмір в міліметрах (висота для овального ока чи діаметр для круглого).

3. Номер малюнка по каталогу.

Наприклад: ГК-18 № 1 - око кругле, діаметр 18 мм, номер малюнка 1.

В залежності від кривизни (висоти) лінзи круглі очі діляться на 2 типа, умовно звані плоскі і випуклі. Конфігурацію ока можна побачити на сторінці Креслення.

Очі артикулів ГК 14, ГК 16, ГК 20, ГК 24, ГК 30 виготовляються тільки в плоскому оформленні, а очі артикулів ГК 15, ГК 1, ГК 22, ГК 23, ГК 23, ГК 25, ГК 27, ГК 31 та ГК 35, ГК 50, ГК 100 - тільки у випуклому.

За розміром зіниці малюнка для випуклих очей ділиться на 4 ряди. Класичні плоскі очі представлені двома рядами зіниць. Розміри зіниць для кожного артикула по рядам можна продивитися на сторінках Розміри (овальні і круглі плоскі) і Розміри (круглі випуклі).

Для випуклого виконання рекомендується, як правило, очі темних натуралізованих кольорів с класичним малюнком (кругла зіниця розташована по центру). Для плоского виконання ми рекомендуємо очі світлих відтінків, з зміщеною зіницею, з віями чи другими деталями; випукла, висока лінза спотворює і затемняє малюнок. Але за бажанням замовника ми виготовимо око з будь-яким малюнком, як в плоскому, так і в випуклому оформленні.

На сьогоднішній день в нашому каталозі біля 400 малюнків овальних очей і більше 500 малюнків круглих очей.

Головне - зробити правильно замовлення.

В замовленні необхідно указати:

1. Артикул ока - при цьому, зверніть увагу, до якого типу (плоскому чи випуклому) відноситься даний артикул.

2. Номер малюнка з вказанням номера розмірних рядів зіниць, якщо це необхідно. Номер першого ряду не вказується.

3. Вид кріплення (кожний тип і розмір ока комплектується на вибір декількому видами закріпок (шайб), представлених на сторінці Креслення).

Наприклад: ГК-18 № 1(2) з закріпкою (шайбою) № 18Н.

Закріпки (шайби) можна заказати і окремо в будь-якій кількості.

УВАГА!!! При підборі малюнків очей по каталозі, надрукованих на принтері, слід мати на увазі, що деякі кольори і відтінки будуть спотворені. Особливо це стосується коричневих та темно-зелених відтінків. Щоб визначити, який вигляд будуть мати кольори на офсетних роздруківках дивіться каталог в електронному виді. Те, що Ви побачити на екрані, буде по кольоровій гаммі блище до офсету, хоча про абсолютну ідентичність говорити не доводиться.

 
Закладки
Український видавничий портал Украина онлайн Rambler's Top100